Bilgisayarda Pokemon Go Oynanır Mı?

Blogolik Yazar tarafından 28 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Bilgisayarda Pokemon Go Oynanır Mı?

İlginç içeriği ve detayları ile birlikte insanları kendisine çok kısa bir sürede bağlamayı başaran Pokemon Go oyunu, daha şimdiden insanlar tarafından benimsendi. Zira oyun henüz resmi olarak sadece üç ülkede yayınlandı. Oyun şuan için bizim ülkemizde de resmi olarak oynanamamaktadır. Oyunu oynamak için şimdilik bazı ufak yöntemleri uygulamak gerekmektedir. Telefonda oynamanın yanı sıra, internet kullanıcıların merak ettiği sorulardan birisi de ‘Bilgisayarda Pokemon Go oynanır mı?’ sorudur.

 

Pokemon Go oyununun resmi olarak sadece Android ve İOS tabanlı cihazlarda oynanabildiğini hatırlamak gerek. Bunlarda sadece Pokemon Go oyununun resmi olarak çıkış yaptığı ülkelerde direkt olarak oynanabilmektedir. Yani Android ya da İOS tabanlı bir cihazının olsa bile ülkemizde direkt olarak Google Play Market ve App Store’den bu oyunu indirmek mümkündür. Telefonda bile oynanması belli oranda zor olan Pokemon Go oyunu, şuan için bilgisayar üzerinden oynanamamaktadır.

 

Bazı ufak internet hileleri ile telefonlarda oynanabilen oyunların, bilgisayar için geliştirilen çok net bir hilesi de bulunmamaktadır. Bazı ufak yöntemlerin varlığı olmak ile beraber, bu yöntemlerin bilgisayarlara zarar verebildiği görülmektedir. Bu sebeple oyun şuan için güvenli bir şekilde yalnızca Android ve İOS tabanlı cihazlar üzerinden oynanmaktadır. Ancak öngörülere göre oyunun daha çok geliştirilmeye başlaması ile birlikte, kullanıcılardan gelen taleplerin yoğunluğuna göre bilgisayar üzerinden de oynanabilir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Bilgisayarda Pokemon Go Oynanır Mı?" bu yazı 28 Temmuz 2016 tarihinde saat 22:03 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)