Bedava İnternet Paketi

Blogolik Yazar tarafından 5 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Bedava İnternet Paketi

Merhaba arkadaşlar Turkcell bedava internet kazanmak için neler yapmalısınız hep birlikte göz atalım.Turkcell kullananlar için en güncel internet paketlerini paylaşacağız. BİP uygulamasını duymayan yoktur herhalde Turkcell bu uygulamayı kullananlar için özel olarak 1 ay boyunca kullanılabilen 1 GB internet paketi veriyor.

?Şuan bildiğiniz gibi Turkcell  4.5G uyumlu bir cihazı olanlara 4.5 G ye geçirerek 1 GB  hediye internet paketi vermektedir.

? Bir diğer ücretsiz internet de gnctrkcll üyelerine verilmektedir. Bunun içinde tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve  02:00 ile 06:00 arasında ücretsiz olarak 2GB limitiyle internete ücretsiz girmek.

? Bir diğer ücretsiz internet paketi de Gollercepte uygulamasını indirerek Facebook hesabınız ile giriş yapımak giriş yapın ve ardından ayarlar bölümünden Abonelikler kısmına mevcut numaranızı girin ve hemen günlük kullanabileceğiniz internet paketi kazanın.

? Ücretsiz olarak LAZIM OLUR yaz 2222’ye göndererek hediye dakika, hediye internet ve ya hediye sms kazanabilirsiniz.

Sizlerde bu tür güncel kampanyaları takip ederek ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Bizi takip edin ve en yeni kampanyalardan ilk siz haberdar olun.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Bedava İnternet Paketi" bu yazı 5 Mart 2016 tarihinde saat 18:06 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 133 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)