Battlefield V İçin Yeni Harita Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 2 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Battlefield V oyununa yönelik olarak yeni bir içerik oyuncularla buluşuyor. İşte konuya dair ayrıntılar…

Geçtiğimiz haftalarda yeni bir harita alacağını duyuran Battlefield V yarın yeni haritasına kavuşacak. Dice ve EA milyonlarca oyuncunun zevkine hitap eden yeni harita hakkında detaylı bilgi verirken oyuncular tarafından da meraklı bekleyiş sürüyor. Oyuna gelecek olan yeni haritanın adı Operation Underground yani Yeraltı Operasyonu olarak duyurulurken bu haritanın Operation Metro yani Metro Operasyonu’nun remake hali olduğu ifade ediliyor.

İkonik Metro Operasyonu’nun farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan Yeraltı Operasyonu’nda oyunculara yeni aksiyon sahneleri ve içerikler sunulacak. Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Yeraltı Operasyonu haritası Battlefield 3’teki Metro Operasyon haritasının 2’nci Dünya Savaşı temalı haliymiş.

3 Ekim 2019 Perşembe günü yayınlanacak olan yeni harita bir trailer eşliğinde duyuruldu. Bakalım oyuncular yeni haritadan memnun kalacaklar mı?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Battlefield V İçin Yeni Harita Çıkıyor" bu yazı 2 Ekim 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 21 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)