Battlefield 5 Battle Royale Modu İle Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 11 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Battlefield 5 geliştirici ekibi, son zamanlarda epey popüler olan Battle Royale modu üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Günümüzün en çok oynanan modlarından birisi olan Battle Royale, Battlefield 5’te de Blackout ismi ile yer alacak. Dünyanın dört bir yanından oyuncuları ortak bir dünyada buluşturacak olan mod peşinden milyonlarca oyuncuyu sürükleyecek. EA’in 2018 oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkacak olan Battlefield 5’in Blackout modu ünlü bir geliştirici tarafından geliştiriliyor.

Need for Speed: Most Wanted, Need for Speed: Hot Pursuit, Burnout Paradise gibi oyunların geliştiricisi olan Criterion Games, Battlefield 5’in Blackout modunu geliştiriyor. İkinci Dünya Savaşı’nı konu alacak olan yapım 64 farklı oyuncuyu karşı karşıya getirecek. 16 kişilik takımlar halinde maçlara katılacağımız oyunda serinin en büyük Battlefield haritası yer alacak.

90 kişilik bir ekibe sahip olan Criterion Games, Electronic Arts’ın alt kuruluşlarından birisi olarak Battlefield 5’in battle royale modunu geliştirme sürecinde görev alıyor. Oyun 20 Kasım 2018 tarihinde resmen çıkışını gerçekleştirecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Battlefield 5 Battle Royale Modu İle Dikkat Çekecek" bu yazı 11 Eylül 2018 tarihinde saat 07:05 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)