Batman Ek İş İlanları

Blogolik Yazar tarafından 11 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Batman Ek İş İlanları

Günümüzde para kazanmak ya da gelirimizi arttırmak için en çok tercih edilen yöntemlerden biri de ek iş fırsatları olarak yer almaktadır. İnsanlar hem daha çok kazanmak hem de üretken olmak adına ek iş imkânları seçeneğini genelde değerlendirmektedir. Batman bilindiği üzere petrolüyle ün kazanmış bir şehirdir. Bir kısım buradan para kazanırken bir kısım için iş imkânları daha sınırlıdır. Bu durumda insanlar kazandıkları parayla geçinmekte zorlanmaktadırlar. Bunu telafi etmek adına yaptıkları işlere ek olarak farklı bir iş yapmak artık gereklilik halini almaktadır.

Ev hanımları, öğrenciler hem aile bütçesine katkıda bulunmak hem de harçlıklarını çıkarmak için ek iş ilanları seçeneğini en çok kullanan kişilerin başında gelmektedirler. Ev hanımları bütün gün evde oturmaktan belli bir süre sonra sıkılacakları için el işi, tığ örgü gibi şeyler yapmaktadır. Bu yaptıklarını çevresindeki kişilere satarak aile bütçesine 300-400 TL gibi bir katkıda bulunmaktadırlar. Bu yaptıkları işle birlikte hem üretkenlik duyguları pekişmekte hem de daha rahat koşullarda yaşama şansı bulmaktadırlar. Öğrenciler ise okurken genelde yarım gün çalışma koşullarını değerlendirmektedirler. Bunlar belli firmaların anketlerini doldurtmak olabilir ya da ürün tanıtımı için stantlarda çalışmak olabilir bu seçenekleri değerlendirmektedirler. Böylece aylık gelirlerine 200-300 TL gibi bir katkıda bulunmaktadırlar.

Bunlara ek olarak sanal alışveriş seçeneği de diğer seçeneklerden biridir. İnternet üzerinden yaptığınız el işi ürünleri satışa sunmak artık çok daha kolaydır. Böylece gelirinizin artışını sağlama imkânınız da artmaktadır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Batman Ek İş İlanları" bu yazı 11 Nisan 2017 tarihinde saat 23:03 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 46 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)