Batman Arkham Knight’ın Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

denizli tarafından 8 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Batman’in içinde Arkham isimi geçen son oyunu olacak olan “Batman Arkham Knight” için bir oynanış videosu yayınlandı.

Batman‘in sıradaki oyunu olacak olan ve sevenleri tarafından merakla beklenen Batman Arkham Knight, Batman serisi oyunlarda Arkham ismini alan son oyun olacak.

23 Haziran‘da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkarak yeniden daha önceki nesil konsol oyuncuları Batman’den yoksun bırakacak olan Rocksteady Studios ve Warner Bros Games, oyunun oynanışına konusunda bir video yayınlayarak ayrıntılı bir bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

1

Geliştirilmiş dövüş sistemi ve Batmobile‘i gördüğümüz videoda Gotham‘ın gece saatlerindeki güzelliğini de yaşayabiliyoruz. Bu arada yeterli düzeyde olarak düşündüğüm harita sanki çok daha genişletilerek Gotham sokaklarında daha uzun yolculuklar yapabilmemize imkan tanımışlar.

2

Ayrı olarak oyunun bir güzel yanı ise Batman’in dışında Catwoman, asil yardımcımız Robin, ayrı olarak Nightwing ve Harley Quinn ile de oyunu oynayabilecek olmamız oyundan sıkılmamızı ve tek düze ilerlemesinin önüne geçecek.

5 sene önce yazılmıştır.
"Batman Arkham Knight’ın Bir Oynanış Videosu Yayınlandı" bu yazı 8 Haziran 2015 tarihinde saat 13:36 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)