Baskın: Karabasan Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 27 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Baskın: Karabasan Film Fragmanı izle
Türkiye’de x 2015 tarihinde vizyona girecek olan Baskın: Karabasan filmi merakla bekleniyor.
Baş rollerini Muharrem Bayrak , Ergun Kuyucu , Sabahattin Yakut , Görkem Kasal , Fatih Dokgöz paylaştığı ve yönetmenliğini Can Evrenol yaptığı Baskın: Karabasan adlı filmde polislerin başına gelen esrarengiz olaylar anlatılıyor. 97 dakika sürecek olan bu korku , gerilim tarzında ki filmi 11 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Baskın: Karabasan Film Konusu
Bu film belkide son yıllarda Türkiye’de bu dalda yapılan en iyi film diyebilirim. Cinli,perili filmlerin aksine aksiyon ve heyecan dolu bir film sizi bekliyor. Baskın filminde beş polis gece vardiyasındadır ve gelen ihbar üzerine gece bir terk edilmiş  bir yere giderler. Osmanlı karakolunda başlarına gelenleri konu alıyor.Film fragmanından çok iyi geçeceğine dair düşüncelerim var ama bakalım film nasıl yılbaşında izleyebileceğimiz film tatil gününe denk gelmesi bakımından iyi bir izlenme seyri yakalayabilir. Sizlerde filme gidip izlerseniz düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.
Baskın: Karabasan Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Baskın: Karabasan Film Fragmanı izle" bu yazı 27 Aralık 2015 tarihinde saat 23:55 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 142 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)