Bakır Eşyaları Temizleme Yöntemleri Nelerdir?

Blogolik Yazar tarafından 3 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Bakır Eşyaları Temizleme Yöntemleri Nelerdir?

Bakır eşyaları temizlemenin ilk yolu bakır parlatma tozlarıdır. Bu tozlar sayesinde hem bakırlar parlayacak hem de temizlenmiş olacaktır. Diğer bir yöntem ise sirkedir. Bir bez yardımı ile bakırları sirke ile silerek temizlenmektedir. Bakırları, ikiye bölünen limonları biraz tuza batırarak beş dakika boyunca silmenizin ardından bakırlarınız temizlenmiş olacaktır.

Bakırların üzerine ketçap döküp biraz beklettikten sonra silinmesinin ardından bakırlar temizlenmiş olacaktır. Bakırların üzerine biraz bira döküp ardından yumuşak bir bez yardımı ile temizleyerek bakırlar temizlenmiş olacaktır.

Temizlemenin Ardından Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Bakır eşyaların temizlik işleminin bitmesinin ardından eşyalar güzel bir şekilde kurutulmalıdır. Bakır eşyaların tekrar kirlenmesi halinde eşyalar tekrardan temizlenebilmektedir. Tekrar tekrar temizlemenin herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Bakır Eşyaları Temizleme Yöntemleri Nelerdir?" bu yazı 3 Aralık 2017 tarihinde saat 23:24 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)