Badana Lekesi Nasıl Temizlenir?

Blogolik Yazar tarafından 16 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Badana Lekesi Nasıl Temizlenir?

Badana lekesi herkesin korkulu rüyasıdır. Nasıl çıkarılacağı bilinmediği taktirde iş gerçekte çok uğraş ve zaman kaybı yaşattırır.

Nasıl Temizlenir?

Tertebent denilen bir malzemeyle çok kolay çıkartılabilir. Ancak terbenti önceden hazırlamak gerekir. Şişesi ile birlikle az bir süre ılık suda beklemesi gerekir. Ilık suda bekledikten sonra ılık halde olan tertebenti temiz bir beze sıkarak lekeli yerleri silmek gerekir. Bir diğer temizleme yöntemi ise tinerdir. Temizleme de eğer tineri kullanacaksak kötü kokusuna da hazırlıklı olmak gerekir. Tiner de aynı tertebent gibi lekeleri çıkarır yalnız kötü kokusundan dolayı genel de tertebent tercih edilir. Böylelikle çok korktuğumuz badana boyalarından kolaylıkla kurtulmuş oluruz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Badana Lekesi Nasıl Temizlenir?" bu yazı 16 Kasım 2017 tarihinde saat 01:23 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 32 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)