Bad North Epic’de Ücretsiz Hale Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 16 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Bad North oyunu Epic’de kendisini gösterdi. Oyun bir süre sonra Epic’de ücretsiz olacak.

Ağustos 2018’de PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkan Bad North tüm platformlarda oyuncuların sevgisini kazanmayı başardı. Steam’de 25.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketine sahip olan yapım günlerdir yüzde 25 indirimli olarak oyunculara sunuluyordu. Türkçe dil desteğinin de yer aldığı oyun, ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilirken önümüzdeki hafta Epic Store’da ücretsiz olacağı belli oldu.

Her hafta birbirinden farklı oyunları ücretsiz olarak bilgisayar platformu oyuncularına sunan Epic Store, 21 Kasım – 28 Kasım tarihleri arasında Bad North’u ücretsiz olarak bilgisayar platformu oyuncularına dağıtacak.Strateji ve aksiyon oyunu olarak konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Bad North gerçek zamanlı bir taktik oyunu olarak ifade ediliyor. Alanında iddialı yapımlardar biri olacak gibi gözüküyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Bad North Epic’de Ücretsiz Hale Geliyor" bu yazı 16 Kasım 2019 tarihinde saat 08:40 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)