Babalar ve Kızları Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 30 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Babalar ve Kızları Film Fragmanı izle
Türkiyede 23 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Babalar ve Kızları filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya
devam edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz. Başrollerini Russell Crowe , Amanda Seyfried , Aaron Paul , Kylie Rogers , Diane Kruger paylaştığı ve yönetmenliğini Gabriele Muccino yaptığı Babalar ve Kızları adlı filmde bir babanın eşinin ölümü ile düştüğü durumu atlatamamasını konu alıyor.

Babalar ve Kızları Konusu
Pulitzer ödülünü kazanmış bir yazar olan Jake Davis (Russell Crowe) eşinin ölmesi ile birlikte kendini bu duruma alıştıramaz psikiyatrik destek almalıdır. Hayatındaki sorunların daha da büyümesi üzerine 5 yaşındaki çocuğunu (katie’yi bir tanıdığına bırakmak zorunda kalır.) Bu olayların üzerinden 25 yıl geçmiştir ama anıları hala dün gibi geçmektedir.Bakalım karakterimiz bu durumdan kendini nasıl kurtaracak.

Babalar ve Kızları Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Babalar ve Kızları Film Fragmanı izle" bu yazı 30 Ekim 2015 tarihinde saat 00:11 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 110 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)