B211 Nedir? B211 Hakkında Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 26 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır.

B211 Nedir? B211 Hakkında Bilgiler
Firmalar artık müşterilerine mesaj gönderdiklerinde resmi olarak aldıkları kodu belirtmek zorundadırlar. Bu, müşterilerin mesajın nereden geldiği bilgisini öğrenme ve aynı zamanda sms almak istemediğinde reddetme seçeneği için yapılmış etkili bir düzenlemedir. Eğer B211 kodu ile bir mesaj aldıysanız bunun Ayyıldız markasına ait olduğunu da aklınızdan çıkarmayınız.

B211 Ayyıldız Sanal Mobil Uydu Haberleşme Ve Tel. Hiz. Ltdi. Şti ile gönderilen iletilerin yasal anlamda resmi olduğunu ve dolandırıcı gibi bir yer olmadığından emin olabilirsiniz. Ancak yine de bu mesajların gelmesini istemiyorsanız talebinizi yine kod üzerinden yapabilirsiniz. Bütün bunlar ve dahası için en doğru yerin burası olduğunu ve daha pek çok kodu bulabileceğinizi de söylemeliyiz.

2 sene önce yazılmıştır.
"B211 Nedir? B211 Hakkında Bilgiler" bu yazı 26 Ocak 2017 tarihinde saat 16:40 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 398 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)