B186 Nedir? B186 Kodu Hakkında Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 28 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır.

B186 Nedir? B186 Kodu Hakkında Bilgiler
Yeni düzenlemeler ile birlikte artık telefona gelen SMS’lerin sonunda kod bulunmaktadır. Bu kodlar mesajın hangi kuruma ait olduğunu gösteriyor. SMS’in sonunda bulunan B186 numaralı kod Emarka İletişim ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti’ye aittir. Bu kod ile gelen mesajların Emarka İletişim ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti’ye ait olduğunu gösteriyor.

Emarka İletişim şirketlerin iletişim ihtiyacını karşılamaktadır. Telefon, e-mail veya sosyal medya kullanan müşterilere ulaşır ve bu ulaşımın tek bir kanaldan yapılmasını sağlar. Bu kanallar ile müşterilerin ihtiyaçlarına cevaplar verir ve şirketin gelişmesine yardımcı olur. B186 kodu ile SMS gönderdiği müşterilerin bu SMS’lerin kendi şirketine ait olduğunu belirtir. Bu sayede müşteriler mesajın kimden geldiğini anlamış olur.

2 sene önce yazılmıştır.
"B186 Nedir? B186 Kodu Hakkında Bilgiler" bu yazı 28 Ocak 2017 tarihinde saat 15:37 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.297 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)