B161 Nedir? B161 Hakkında Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 27 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır.

B161 Nedir? B161 Hakkında Bilgiler
Son zamanlarda gelen SMS’lerin sonuna B001, B013 gibi kodlar bulunuyor. Bu kodların son rakamları değişebiliyor. Artık şirketler size SMS yollarken kendi kodlarını gönderecekler. Bu kodlardan sadece ufak bir kısmı şirketler tarafından alınmış bulunuyor.

B161 Üniversal Bilişim ve Haberleşme Hiz. A.Ş.’nin kodudur. Bu kod sayesinde mesajın B161 Üniversal Bilişim Ve Haberleşme Hiz. A.Ş. ‘ ye ait olduğunu anlayacaksınız. Bu kodlar sayesinde mesajın hangi kurumdan geldiği kolaylıkla anlaşılacaktır. Üniversal Bilişim ve Haberleşme Telekom alanında hizmet veren bir şirkettir. Sabit telefon ve internet gibi hizmetler vermektedir. Uzman ekibi sayesinde müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. B161 kodlu mesajlar bu şirkete ait olmaktadır ve bu kodu kullanarak müşterilere mesaj göndermektedirler.

2 sene önce yazılmıştır.
"B161 Nedir? B161 Hakkında Bilgiler" bu yazı 27 Ocak 2017 tarihinde saat 15:40 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 47 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)