B070 Nedir? B070 Hakkında Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 31 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır.

B070 Nedir? B070 Hakkında Bilgiler

Gelen mesajlarda son zamanlarda mesajın en son kısmında bazı kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar mesajın hangi kurumdan geldiği yönünde bilgiler vermektedir. B070 Güven Telekom Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. adına bir hat kullanıyorsanız bu kodla bir mesaj almanız normaldir.

Düzenlemelerin yapılması ile birlikte artık cep telefonlarına gelen mesajlar mesaj sonunda kurum kodunu barındırmaktadır. Numara Taşınabilirlik Yönlendirme kodlarıyla sizde firmanıza bir kod seçebilirsiniz. Size gelen mesajlar rahatsız edici boyutlara ulaşıyorsa bu kodları kullanarak şikâyette bulunabilirsiniz.

Hattınız Güven Telekom ise B070 kodu ile mesaj alabilirsiniz, bilgilendirme ve reklam mesajları gelebilir kod numarasından resmi olduğunu anlayabilirsiniz tedirgin olmanıza gerek yoktur. Farklı kod numarası altında mesaj alırsanız hangi firmaya ait olduğunu bulmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"B070 Nedir? B070 Hakkında Bilgiler" bu yazı 31 Ocak 2017 tarihinde saat 15:49 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 76 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)