B043 Nedir? B043 Hakkında Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 25 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanlarda birçok firma tarafından gönderilen kısa mesajlardaki kodların ne anlama geldiği cep telefonu kullanıcıları tarafından oldukça merak ediyor. Ülkemizdeki düzenlemeler gereği markalar ve firmalar müşterilerine herhangi bir hizmet ile ilgili reklam ya da kampanya mesajı göndereceği zaman belirli bir standarda göre belirlenen bu kodları kullanmak durumundadır. Kullanıcılar ilgili kurumdan mesaj gelmesini istemedikleri zaman bu kodları kullanarak taleplerini gerçekleştirdiği için belirlenen bu kodlar oldukça önemlidir.

Sms mesajlarının en sonunda belirtilen bu kodlar firmalara ait olduğu için istenildiği zaman hangi firmadan mesaj geldiği rahatlıkla kontrol edilebiliyor. B043 Bimtel İletişim ve Bilişim Tic. Ltd. Şti. için verilen bir kod olduğundan dolayı, mesajların altında yer alan B043 kodunun ilgili firmaya ait olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"B043 Nedir? B043 Hakkında Bilgiler" bu yazı 25 Ocak 2017 tarihinde saat 02:40 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 670 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)