B027 Nedir? B027 Hakkında Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 25 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır.

B027 Equant İstanbul Telekom A.Ş. Hakkında Bilgiler
Artık gelen mesajlara dikkat ederseniz mesajların sonunda kodlar bulunmaktadır. Mesajların sonunda yer alan bu kodlar mesajın geldiği kurumun simgesi olan kodlardır. B027 Equant İstanbul Telekom A.Ş. tanımlı bir koddur. B027 kodunu taşıyan bir mesaj alıyorsanız bu hatta ait bir telefon kullanıyorsunuzdur.

Son düzenlemeler sonucunda gelen mesajlardaki kurum kodları size kullanılan hatla ilgili bilgi vermektedir. Numara Taşıma Yönlendirme Kodlarından bir kod seçerek sizde firmanız adına kullanabilirsiniz. Mesajlar çok sık geliyorsa ve huzursuz edici mesajlar alıyorsanız bu kodu kullanarak şikâyet edebilirsiniz.

Hat olarak Equant İstanbul Telekom’u kullanıyorsanız bu kodu taşıyan mesajları almanızda bir sakınca yoktur. Fakat B027 dışında kod taşıyan mesajlar alıyorsanız hangi kurum olduğunu öğrenebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"B027 Nedir? B027 Hakkında Bilgiler" bu yazı 25 Ocak 2017 tarihinde saat 02:38 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 63 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)