Azap Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 7 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Azap Film Fragmanı İzle
Türkiye’de 11 Aralıkta 2015 tarihinde vizyona girecek olan Azap filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Dilşah Demir , Ayşe Selen , Sonya Dicle Akbaş , İrem Deniz , Ayşin Yeşim Çapanoğlu paylaştığı ve yönetmenliğini Dilek Keser, Ulaş Güneş Kacargil birlikte yaptığı Azap adlı filmde bir öğretmenin atandığı köyde başına gelecek olaylar anlatılıyor.  Gerilim.korku tarzında ki filmi 11 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Azap Film Konusu
Genç bir öğretmen atama beklemektedir ve nihayet ataması gerçekleşir ama hiç bilmediği bir köye gideceğinden biraz endişe duymaktadır. Özellikle köy hakkında yaptığı araştırma sonucunda köy hakkında cinler ile ilgili bir çok haber görmüştür. Köye giden genç öğretmen akşam vardığından ilk geceyi yolda gördüğü Fatma anada geçirecektir. O günde köyde düğün olduğundan hazırlıklar vardır. İlk geceye uyuyan öğretmen her uyandığında tekrar geceyi yaşadığından çok korkar ve tüm olaylar bundan sonra başlar. Her yattığında karabasan gören öğretmeni korku dolu anlar bekliyor.

Azap Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Azap Film Fragmanı İzle" bu yazı 7 Aralık 2015 tarihinde saat 01:04 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 92 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)