Ayakları Dinlendirme Yöntemleri Nelerdir?

Blogolik Yazar tarafından 13 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ayakları Dinlendirme Yöntemleri Nelerdir?

Ayaklar gün boyu vücudu taşıyan kısımdır. Bu nedenle ayak yorgunluğu önemli ve hafife alınmayacak bir durumdur. Ayakları günün sonunda en iyi şekilde dinlendirmelidir.

Ayakları Dinlendirme Yolları Nelerdir?

Ayakları dinlendirmenin ilk yolu ayakları havaya dikmektir. Bu işlem esnasında ayaklarda bulunan fazla kan vücuda yayılacağı için ayaklar yorgunluğunu atacak ve dinlenecektir. Bir leğen içerisini ılık su ile doldurun içerisine biraz kaya tuzu ekleyerek ayakların su içerisinde bekletilmesi gerekmektedir. Bu sayede ayaklarda bulunan yorgunluk geçecektir.

Ayakları soğuk su içerisinde biraz beklettikten sonra ayaklara yapılan küçük masajlar ayakların rahatlamasını ve yorgunluğunu atmasını sağlayacaktır. Bir leğen içerisine doldurulan sıcak suyun içerisine kaya tuzu ve mentol konularak ayakların rahatlaması sağlanır. Suyun içerisinden ayaklar çıkartıldıktan sonra susam yağı ile masaj yapılır.

1 sene önce yazılmıştır.
"Ayakları Dinlendirme Yöntemleri Nelerdir?" bu yazı 13 Ocak 2018 tarihinde saat 23:52 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 41 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)