Avea Eşsiz Tarifesi Yeniden Sizlerle

denizli tarafından 25 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Avea 1000 dakika tarifesi, Avea 1000 sms tarifesi, Avea 2 gb internet tarifesi, Avealılarla sınırsız konuşma tarifesi, Avea eşsiz tarifesi, Avea sabit hatlarla sınırsız görüşme tarifesi.

Aveanın benzersiz tarifesi eşsiz tarife tekrardan siz sevgili takipçilerimizin karşısında. Avea çıldırdı. Bu dakikalar bu sms ler bu internetler hemde bu fiyata akıl alacak gibi değil. Sizde başka operatördeyseniz elinizi çabuk tutun. Çünkü avea çıldırdı. Numaranızı bu tarifeye taşımak için bir an önce avea bayilerine gidiniz.

Avea Heryöne 1000 dakika heryöne 1000 mesaj 2 GB cepten internet ayrıca avea ve sabit hatlarla sınırsız görüşme sadece ve sadece 24.50 TL. Yanlış duymadınız. Eski eşsiz tarifeye ek olarak avea ve sabit hatlarla sınırsız görüşmeyle gelen bu benzersiz tarife yine aynı fiyata sizlerle değerli takipçilerimiz.

Eşsiz Tarife ile ayda 24.5 TL’ye her yöne tam 1000 dakika + 1000 SMS + 2 GB cepten internet + Avealılar ve sabit hatlarla sınırsız konuşma!

Tarifeye Taahhüt vermek istemez iseniz tarifenin aylık ücreti 34.50 TL

Tarifeden 24.50 TL ye yararlanmak için Avea geçişinizden itibaren 60 gün içinde telefonunuzun mesaj kısmından SOZ yazıp 5555 kısa mesaj atıp, Gelen mesaja ONAY yazmanız yeterlidir.

 

Tarifede kalan dakikalarınızı smslerinizi ve internetlerinizi öğrenmek için *124# yi tuşlayıp Arama tuşuna basın. Gelen ekrandaki boşluğa 1 yazıp gönder e tıklayınız. Kalan dakikalar smsler ve internetleriniz ekranda belirecek ve ayrıca sms olarak size bilgilendirmesi gelecek.

5 sene önce yazılmıştır.
"Avea Eşsiz Tarifesi Yeniden Sizlerle" bu yazı 25 Haziran 2015 tarihinde saat 09:50 sularında "Cep Telefonları,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 442 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)