Atlas Oyunu Yeni Güncellemesiyle Artık Daha Güçlü

Blogolik Yazar tarafından 12 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Atlas video oyunu için yeni bir güncelleme paketi yayınlandı. İşte konuya dair ayrıntılar…

Büyük umutlar ile geliştirilen ve bilgisayar platformuna özgü olarak yayınlanan Atlas dev bir güncelleme aldı. 11 Nisan itibari ile Steam üzerinden oyunculara sunulan güncellemenin dosya boyutu bilinmezken içerikleri hakkında oyunculara bilgi verildi. Steam topluluk sayfası üzerinden yayınlanan yama notlarına göre Grapeshot Games ve Instinct Games bu güncelleme için titizlikle çalışmışlar ve güncellemeyi oyunculara sunmaktan heyecan duyuyorlarmış.

Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan 1.5 güncellemesi oyuna yeni öğeler, silahlar, yaratıklar ve daha fazla yeni içerikler ekliyormuş. Ayrıca geliştirici ekipler aylık bazda oyun için büyük güncellemeler yayınlamaya devam edeceklermiş.

Güncelleme ile oyuna üç farklı PvP modu oyunculara sunuluyor. Bu modlar da Colonies PvP, Empires PvP ve PvE olarak duyuruldu. Bu modlar da farklı deneyimler bizleri bekliyor olacak. Yeni sualtı içeriklerini de göreceğimiz yenilikler arasında yer alıyor. En derin okyanusların derinliklerinde yeni içerikler keşfedebilecek ve gizli hazineleri koruyan güçlü sualtı canavarları ile de karşı karşıya geleceğiz. Oyunun haritasının da büyük oranda yenilendiğini belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Atlas Oyunu Yeni Güncellemesiyle Artık Daha Güçlü" bu yazı 12 Nisan 2019 tarihinde saat 23:15 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)