Atçalı Film Fragmanı Oyuncu Kadrosu

Blogolik Yazar tarafından 20 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Türk Robin Hood’u Aydın’lı efsane efe Atçalı Kel Mehmet Efe’nin hayatı Güler Film yapımcılığında 2017 yılında sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Atçalı izle, Osmanlı da 2. Mahmut dönemi, içine kapanık bir ırgat bekçisi iken Aydın Valisi olan, zenginden alıp fakire veren bir halk kahramanının hain ilan edilmesi ile hakkında ölüm fermanı verilmesi. Ferman yerine getirilemeden ıssız bir arazide kurulan pusu ile sona eren bir yaşam öyküsü.

TRT ve Güler Film ortak yapımı olan Atçalı filminin yönetmeni Hakan Şahin. Kahraman Efe Atçalı Kel Mehmet’i ünlü genç oyuncu Gökhan Keser canlandırdı. Bu rolü için yıllarca kullandığı sakallarını kesen, binicilik ve atıcılık dersleri alan Gökhan Keser’in ilk uzun metrajlı filmi olan Atçalı izle. Filmin diğer bir oyuncusu Atçalı Kel Mehmet Efe’ye el veren Yusuf Efe rolünde Issız Adam Cemal Hünal. Atçalı’nın oyuncu kadrosu tanınmış ve yetenekli oyuncular ile oluşturuldu. Ceren Kalpakaslan, Mehmet Polat, Hasan Yalnızoğlu, Ümit Acar, Emin Gümüşkaya ve Hülya Şen filmin oyuncu kadrosunda. Tarihi bir aksiyon filmi olan Atçalı aynı zamanda son derece duygusal bir dram.

4 sene önce yazılmıştır.
"Atçalı Film Fragmanı Oyuncu Kadrosu" bu yazı 20 Aralık 2016 tarihinde saat 20:25 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 100 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)