ASUS, Zenfone Max Serisine Yeni Üyeler Dahil Ediyor

Blogolik Yazar tarafından 6 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

ASUS, Zenfone MAX serisine iki akıllı telefon daha dahil edecek.

Zenfone Max M2’in basın görüntüleri ve başlıca özellikleri zaten bir süredir haberlere konu oluyordu. Telefonda 6.3 inç büyülüğünde HD+ çözünürlüklü ekran yer alıyor. Snapdragon 632 işlemcisinden güç alan cihazda 3GB RAM, 32GB depolama, microSD kart desteği, çift SIM kart desteği, 8 megapiksel + 2 megapiksel çift arka kamera, 13 megapiksel ön kamera ve 4.000 mAh büyüklüğünde pil öne çıkan diğer özellikler.

Daha iddialı bir donanım paketi sunan Zenfone Max Pro M2’de ise başlıca özelikler şu şekilde: 6.3 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü ekran, sekiz çekirdekli Snapdragon 660 işlemci, 12 megapiksel + 5 megapiksel ark kamera, 13 megapiksel ön kamera, 4GB RAM / 64GB depolama ve 5.000 mAh büyüklüğünde pil.

Her iki telefon 12 Aralık tarihinden itibaren raflardaki yerini alabilecek. Bunun yanında bellek tarafında yeni seçeneklerin de olacağını belirtelim. Son olarak Rusya için belirlenen fiyatlara değinelim. Zenfone Max M2 için açıklanan fiyat 195$, Zenfone Max Pro M2 için belirlenen fiyat ise 270$. Bakalım bu ürün pazarda nasıl bir varlık gösterecek?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"ASUS, Zenfone Max Serisine Yeni Üyeler Dahil Ediyor" bu yazı 6 Aralık 2018 tarihinde saat 15:01 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)