Asus Zenfone için Pokemon Go

Blogolik Yazar tarafından 2 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Asus Zenfone için Pokemon Go 

Niantic tarafından geliştirilen ve Nintendo tarafından dağıtılan Pokemon Go yayınlanalı henüz 2 hafta olmasına rağmen bütün dünyada yoğun ilgi görüyor. İlk olarak Yeni Zelanda ve Avustralya serverları açılan oyunun geliştiricileri Avrupa serverlarını geçtiğimiz günlerde hizmete sundu. Hızla gelişen serverlarla tüm dünyaya yayılan oyun snapdragon işlemcilerle rahatlıkla oynanabiliyordu. Oyunun resmi internet sitesinde yazan bilgiye göre oyun, İntel işlemcilere sahip akıllı telefonları desteklemiyordu.

Oyun, yayınlandıktan sonra Asus Zenfone gibi İntel işlemci kullanan akıllı telefonlarda oynanamıyordu. Oyunu verilen tüm talimatlarla kursanız bile gri ekranda takılıp kalıyordu. Intel işlemciye sahip Asus Zenfone kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda Niantic geliştiricileri İntel işlemcilerle uyumlu Pokemon Go versiyonunu geliştirdi. Artık İntel işlemciye sahip tüm akıllı telefonlardan Pokemon Go eğer kıstaslar yeterliyse oynanabiliyor. İlk çıkan versiyonda GPS problemlerinin çıkması sonucu geliştiriciler oyunun güncellemesini yayınlayarak bu sorunu ortadan kaldırdılar.

Artık Asus Zenfone ailesinin bir üyesi olan tüm Zenfone’larda oyun oynanabiliyor. Oyunu yüklemek ve oynamak için Google Play Store’den ülke değişikliği yapıp, oyunu resmi olarak indirebiliyorsunuz. Bununla uğraşmak istemezseniz internetten apk dosyasını bulup Pokemon Go’yu yükleyebiliyorsunuz. İndirdiğiniz apk dosyasının güvenilir kaynaklardan indirilmesine dikkatli olmakta fayda var. Aksi takdirde, telefonunuzda kalıcı hasarlar bırakabilir. Apk dosyasını indirdikten sonra virüs taramadan geçirilip ve sonrasında kurulmalı.

4 sene önce yazılmıştır.
"Asus Zenfone için Pokemon Go" bu yazı 2 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:32 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)