Asus Zenfone için Pokemon Go Güncellemesi

Blogolik Yazar tarafından 23 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Asus Zenfone için Pokemon Go Güncellemesi

Piyasaya çıktığı kısa süre içerisinde adeta bağımlılık yaratan ve milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan Pokemon GO, gün geçtikçe popülerliğini artırıyor. Oyunun resmi olarak birçok ülkede tanıtımının henüz yapılmamış olması yani Google Play ya da App Store’dan yüklenemiyor olması, popülerliğinin ya da oyuncu sayısının artmasının önüne geçemiyor. İnternet üzerinden oyunu telefonlarına yükleyen insanlar pokemon avlamak için birbiri ile yarışıyorlar.

Oyun birçok akıllı telefon markası ile uyumlu olduğundan geniş kitleler tarafından oynanmaya başladı ancak piyasaya ilk çıktığında, Asus Zenfone modelleri ile uyumlu olmadığından, bu marka akıllı telefon kullanıcıları oyunu oynayamıyorlardı. Geçtiğimiz günlerde Asus Zenfone için Pokemon Go Güncellemesi yayınlandı. Yayınlanan Pokemon GO 0.29.2 sürümü sayesinde artık Zenfone kullanıcıları da oyunu dilediği gibi oynayabilecekler. Ayrıca bu yeni sürüm sayesinde oyun Android 7.0 ile de uyumlu olmuş oldu. Yayınlanan sürüm ile beraber aynı gün Pokemon GO, Almanya için de resmi olarak piyasaya çıkmış oldu.

Pokemon Go çılgınlığı her geçen gün birçok ülkede resmi olarak tanıtımlarının tamamlanması ve yayınlanan güncelleme sürümleri ile daha oynanabilir ve daha eğlenceli bir hal alıyor. Zaten rekora koşan kullanıcı sayısı da bu gelişmeler ile beraber daha da artacağa benziyor. Birçok haber sitesinde ve hatta televizyonlarda, oyun ile ilgili yeni haberler de çıkmıyor değil. Uzmanlar, en çok oyunu oynarken insanların dalgınlıkla üzücü kazalara uğramamaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

3 sene önce yazılmıştır.
"Asus Zenfone için Pokemon Go Güncellemesi" bu yazı 23 Temmuz 2016 tarihinde saat 22:35 sularında "Oyunlar,Uygulamalar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 91 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)