ASUS Rog Phone 3 Telefonu İddialı Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 10 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

ASUS şirketinin yeni ROG Phone 3 akıllı telefonu güçlü özellikleriyle iddialı geliyor.

Bugün ortaya çıkan bir teaser videosu ile kullanacağı yongayı resmen karşımıza çıkartmış olan Asus ROG Phone 3, geçtiğimiz ay TENAA listelerinde görülmüştü. Bu listelerde de son derece iddialı verileri bizlere sunan cihaz; 6.59 inç FHD+ çözünürlükte AMOLED tabanlı 144Hz tarama hızına sahip ekran ile geleceğinin sinyallerini vermişti. Aynı zamanda 16GB RAM kapasitesi ile Asus’un “yüksek RAM” geleneğini sürdürmeye devam etmesi beklenen cihaz, 512GB dahili depolamayı karşımıza çıkartabilir.

Hatırlayacağınız üzere piyasadaki ilk 4GB RAM‘li akıllı telefonunu 2015 yılında Asus piyasaya sürmüştü. Hatta şirket, bununla yetinmeyerek 8GB RAM‘li ilk modeli de kendi bünyesine ZenFone AR adı altında dahil etmişti. Şimdi de 16GB RAM‘e sahip bir telefon ile bu seriyi devam ettirmek isteyen Asus, ROG Phone 3’ü bu alanda uzun yıllar unutulmaz kılacak.

Kamera tarafına baktığımızda ise, cihazın ikili arka kamera kurulumuna sahip olacağını söyleyebiliriz; 64MP ana ve 13MP ikinci. Buna ek olarak ön tarafta 16MP çözünürlükte bir kamerayı karşımıza çıkartacak olan cihaz, 30W hızlı şarj desteği ve 4.800 mAh kapasiteli bir pili kutudan çıkartacak. Son olarak da cihaz epey bir ağır olacak; 240 gram. Bunun da pek çok kullanıcı açısından önemli bir sorun olduğunu söyleyebiliriz.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"ASUS Rog Phone 3 Telefonu İddialı Geliyor" bu yazı 10 Temmuz 2020 tarihinde saat 10:25 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)