Assassin’s Creed Odyssey Bir Devrimle Birlikte Gelecek

Blogolik Yazar tarafından 12 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Assassin’s Creed Odyssey oyununda yer alacak olan yeni bir mod ile birlikte harita sistemi oyuncuya tamamen gösterilmeyecek. Böylece oyuncu konumları kendisi bulmak zorunda kalacak.

Assassin’s Creed Odyssey’de oyunu iki farklı şekilde oynayabileceksiniz. Guided modunda geleneksel yaklaşım izlenecek ve haritada imleçler olacak, görevlerin yeri daima gösterilecek ve kolayca bulabileceksiniz.

Yeni mod Exploration modunda ise tüm bu işaretler, imleçler kalkacak ve adından da anlaşılacağı üzere öldüreceğiniz hedefleri ve görevlerini kendiniz keşfedeceksiniz. Ubisoft, bu yaklaşımı daha çok tecrübeli oyuncular için düşündüklerini dile getirdi.

Açıkçası bu karar oldukça sevindirici çünkü Assassin’s Creed oyunlarında harita fazlasıyla karmaşık oluyor ve her yerde farklı işaretler bulunuyor. Bu şekilde daha sade bir görünümü olacak ve daha zorlu bir deneyim sunacak. Tabii aynı zamanda daha az uğraşmak isteyen oyuncular eskiden olduğu gibi Guided moduyla haritada görevleri ve hedefleri rahatlıkla görebilecek.

Bakalım Assassin’s Creed Odyssey için hazırlanan yeni Exploration modu ne kadar ilgi görecek?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Assassin’s Creed Odyssey Bir Devrimle Birlikte Gelecek" bu yazı 12 Eylül 2018 tarihinde saat 11:51 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)