Aşka Özgürlük Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 30 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır.

Aşka Özgürlük Film Fragmanı İzle
Türkiye’de 4 Aralık Cuma Günü vizyona girecek Aşka Özgürlük filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya devam
edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz.Baş rollerini Julianne Moore , Ellen Page , Michael Shannon , Steve Carell , Josh Charles paylaştığı ve yönetmenliğini Peter Sollett yaptığı Aşka Özgürlük adlı filmde bir çiftin hayat mücadelesi anlatılıyor.

Aşka Özgürlük Film Konusu
Filmde bir hukuk mücadelesine tanık olacaksınız.New Jersey polis teşkilatında uzun yıllardan beri görev alan başarılı polis memuru eşcinsel Laurel Hester (Julianne Moore), terminal akciğer kanseri teşhisi konduktan sonra Ölümünün son günlerinin yaklaştığını ve  ömrünün sonuna geldiğinden artık emindir. Fakat ortada bir sorun vardır eşi ile birlikte yasalar gereği resmen evli olmayan  Laurel Hester hayat arkadaşı Stacie Andree (Ellen Page) huzursuz olacaktır çünkü hayat arkadaşının tüm hakları ve emekli maaşını alamayacaktır. Hester, Andree ve avukat Steven Goldstein (Steve Carell), birçok gönüllü ile birlikte mahkemenin kararına karşı büyük bir hukuk mücadelesi başlatır.
Aşka Özgürlük Film Fragmanı

3 sene önce yazılmıştır.
"Aşka Özgürlük Film Fragmanı İzle" bu yazı 30 Kasım 2015 tarihinde saat 19:27 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 95 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)