Artvin Ek İş İlanları

Blogolik Yazar tarafından 7 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Artvin Ek İş İlanları

Esnek çalışma saatleri olan bir iş istiyorsunuz? Normal işinizin dışında kalan saatleri çalışarak ek gelir elde etmek istiyorsanız Artvin ek iş ilanları ile yüzlerce iş bulabileceksiniz. Part time olarak başlayıp iyi bir gelir elde ettikten sonra kalıcı olabileceğiniz çok fazla iş seçeneği bulunmaktadır. İster ofislerde ister evinizde home ofis tarzı işler yapabileceğiniz iş olanakları mevcuttur. Akşam veya hafta sonu size uyacak işlere bakarak iletişim kurmanız daha sağlıklı sonuçlar aldıracaktır. Öğrenci, çalışan veya ev hanımı herkes için ek iş seçenekleri bulunmaktadır.

 

Öğrencilerin dersten arta kalan zamanlarda sosyal çevrelerde çalışabileceği, çalışan kişilerin mesai sonrası ve hafta sonu olmak üzere part time ek işleri, ev hanımlarının evden yapabileceği el yatkınlığı olan ek iş imkânları vardır. Öğrenciler okul dışındaki zamanlarında yapabilecekleri ek iş ilanları reklam, broşür dağıtma, kısmi zamanlı personel olarak çalışma, çağrı merkezi elemanı, büro elemanı gibi ek iş fırsatları bulunmaktadır. El becerisine dayanan örgü işleri, katlama işleri, paket hazırlama işleri, temizlik işleri, bakıcılık gibi işleri ev hanımları evlerinden yapma imkânları vardır. Aynı şekilde çalışıp da ek iş arayanlar içinde bilgisayar başında veri girişi işlemleri, muhasebe işleri, müşteri temsilciliği gibi ek iş fırsatları bulunmaktadır. Tüm bu ek iş seçeneklerine Artvin ve çevre ilçelerinde bulabilirsiniz. İş ilanlarının altındaki numaralardan arayarak iş başvuruları yaparak ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Artvin Ek İş İlanları" bu yazı 7 Nisan 2017 tarihinde saat 23:46 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)