Artık Facebook’ta Harcadığınız Zamanı ve Giriş Çıkış Saatlerini Görebileceksiniz

Blogolik Yazar tarafından 27 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Facebook uygulamasına getirilecek yeni bir güncelleme ile kullanıcıların günlük aktivitelerini kontrol etmesi mümkün olacak.

Geçtiğimiz dönemlerde adı veri skandalı ile gündeme gelen Facebook kullanıcıların hoşuna gidecek bir yenilik üzerinde çalıştığını ortaya çıktı. En popüler sosyal medya uygulamalarından olan Facebook bünyesinde ne kadar zaman geçirdiğinizi hesaplayan bir bölüm üzerinde çalışıyor ve artık kullanıcılar bu sosyal ağa hangi saatlerde giriş yapmış hangi giriş saatinde ne kadar zaman geçirdiğinizi görmenize imkân sağlayacak.

Popüler sosyal ağa entegre edilen “ Facebook’taki Zamanınız” bölümü ile her gün harcanan zamanın yanı sıra her gün harcanan ortalama zaman gibi çeşitli istatistikleri de görebileceksiniz. Ayrıca yeni özellik Facebook kullanıcılarının bildirim ayarlarını değiştirmeyi kolaylaştıran bir kısa yol ile birlikte geliyor ve bildirimler limite ulaştığında bunları bildiren bir uyarı ile kaşımıza çıkacak. Bu yeni uygulamanın ne zaman yayınlanacağı hakkında şuan için bir bilgi yok. Ancak şu an test aşamasında ve olumlu sonuçlandığı taktirde kısa süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Artık Facebook’ta Harcadığınız Zamanı ve Giriş Çıkış Saatlerini Görebileceksiniz" bu yazı 27 Haziran 2018 tarihinde saat 16:05 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 22 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)