Arif V 216 filmi izlemeye değer mi?

Blogolik Yazar tarafından 29 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Arif V 216 filmine gittim, bütün samimiyetimle söyleyebilirim ki film çok iyi bir olay akışına ve kadroya sahip. Oyuncuların rolleri oldukça karakterlerine uygun verilmiş. Olay akışı da bir o kadar sürükleyici. Özellikle filmler de aradığımız o heyecan fazlasıyla mevcut. Normal bir kurgu değil kapaktan da anlaşıldığı üzere ilginç bir kurguyla geri dönmüşler. Beğeneceğiniz eminim, vakit kaybetmeden gidip izleyin.

Pişman olmayacaksınız, güldüren komedisiyle sizin için bir eğlence olacak. Unutmadan tahmin edersiniz ki her komedi filmin de olduğu gibi bu film de de küfür mevcut çok fazla olmasa da hatrı sayılır derece de mevcut. Eğer küfürlü film tercih etmiyorsanız, tercihiniz arasın da olmayabilir. Film de geçen dans sahneleri ve nostalji şarkılar da sizi filme bağlayacaktır. Gidenlere bol kahkahalar dilerim.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Arif V 216 filmi izlemeye değer mi?" bu yazı 29 Ocak 2018 tarihinde saat 02:08 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)