Aramızdaki Sözler Film Fragmanı Konusu

Blogolik Yazar tarafından 23 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

ARAMIZDAKİ SÖZLER:
Bu efsane filmde karakterlerimiz birbirlerini tanımadan yolculuğa çıkarlarve malesef ki yolculuk yaptıkları uçak kaza yapar ve bu kazadan sadece ikisi kurtulur.Bu kazadan sonra karakterlerimizin doğa ile mücadelesi başlar.Karakterlerimizs gazeteci Alex ve beyin cerrahı Ben Bass  uçaklarının kaza yaptığı dağda yırtıcı hayvanlardan ve doğa koşullarından kurtulmaya çalışırlar.
Aramızdaki sizler sözler filmi başrolünde Kate Winslet ve Idris Elba yer almaktadır.Film 2011 de Charles Martin in yazdığı kitaptan uyarlanmıştır.
12 ocak 2018 de vizyona giren dilm büyük bir ilgi duyacak.Hayatta kalmanın mücadelesi ve karakterlerimizin kararlılığı izleyicilerin çok hoşuna gidecek.
Filmimizde karakterlerimiz birbirlerini hiç tanımadan birbirleriyle bir bağ kuruyorlar ve birbirlerine sanki kardeşmişler gibi yardım ediyorlar bu filmde aslında insanların birbirlerine ne kadar muhtaç olduklarını da çok iyi anlatıyor.

1 sene önce yazılmıştır.
"Aramızdaki Sözler Film Fragmanı Konusu" bu yazı 23 Ocak 2018 tarihinde saat 16:59 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)