Araftaki Ev Fragmanı izle

denizli tarafından 25 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Araftaki Ev Fragmanı izle
Türkiyede 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona girecek olan Araftaki Ev filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Ruddy Rodríguez , Gonzalo Cubero , Guillermo García , Héctor Mercado , Amanda Key paylaştığı ve yönetmenliğini Alejandro Hidalgo yaptığı Araftaki Ev adlı filmde korku dolu anlar yaşayacaksınız.

Araftaki Ev Film Konusu
Dulce taşındığı evde oturmaya başlamasından 5 yıl geçtikten  sonra evde bir şeylerin normal olmadığını farkeder ve bunu çözmek için kararlıdır.Aradan 30 sene geçecektir bakalım Dulce’yi eler bekliyor. İki çocuk annesi olan Dulce bakalım sıra dışı olaylar ile nasıl mücadele etmeye çalışacak.Evde var olan kehanet bakalım nasıl sonuçlanacak, yılların geçmesi ile birlikte kehanetin gerçekleşeceği tarihde yaklaşmaktadır.aradan 30 yıl geçmesi ile yaşlanacak olan olan Dulce yıllarca kendi peşinde olan laneti kırmak için onun peşine düşer ve olayı çözmeye kararlıdır. Dolce eski evine dönerek bakalım bu laneti ortadan kaldırabilecek mi?

Bakalım türk filmlerinde ki korku filmlerine benzemediği kesin beğeneceğinize eminim yarından itibaren sinemalarda izleyebilirsiniz.

Araftaki Ev  Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Araftaki Ev Fragmanı izle" bu yazı 25 Haziran 2015 tarihinde saat 01:38 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)