Apple’dan Müşterilerine Watch Series 2 Kıyağı

Blogolik Yazar tarafından 15 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

Apple, müşterilerine Apple Watch Series 2 ürünleri için ücretsiz tamir sunuyor. Peki ücretsiz tamirden yararlanabilmek için hangi koşulları sağlamak gerekiyor? İşte detaylar…

Her ne kadar servis fiyatları yüksek bulunsa da müşteri memnuniyeti konusunda farklı bir marka olan Apple, yine ilginç bir karar aldı. Şişen piller yüzünden şikayetler almaya başlayan Apple Watch Series 2 akıllı saat ücretsiz olarak tamir edilecek. Bazı kullanıcıların yaşadığı bu sorun yüzünden saatin ekranı ile gövdesi arasında bir boşluk oluşmuş ve bazı modeller çalışamaz hale gelmişti.

Konuyla ilgili ek bir duyuru yapmadan bir pil değişim ve tamir programı başlatan Apple, bu tarz bir sorun yaşan Watch Series 2 sahiplerinin cihazlarını ücretsiz olarak tamire ediyor. MacRumors sitesinin haberine göre Apple’ın iç servis sitesi GTX üzerinde yapılan bir duyuru ile ortaya çıkan servis hizmeti muhtemelen dünya çapında geçerli olacak. Ücretsiz tamir programı 42 mm boyutundaki Apple Watch Series 2 modellerini kapsıyor.

Resmi bir açıklama yapılmadığı için bu servis hizmetinin Türkiye’de geçerli olup olmadığı bilinmiyor. Apple konuyu şimdilik bir iç iletişim dökümanı ile duyurduğu için hizmetin kapsamı ile ilgili olarak net bir bilgi bulunmuyor. Fakat bu konuda Apple yetkili bayilerine giderek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apple’dan Müşterilerine Watch Series 2 Kıyağı" bu yazı 15 Nisan 2018 tarihinde saat 22:56 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)