Apple’dan Kırmızı Renkli iPhone 8 Geliyor!

Blogolik Yazar tarafından 8 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

Apple, çok yakında yeni kırmızı renkli iPhone 8 modelini tanıtacak. Ünlü şirket yeni rengi ile kullanıcıları seçim yapmak konusunda ikilemde bıracak.

Yeni renk, daha çok Afrika’da görülen HIV/AIDS virüsü ile mücadele amacıyla kurulan RED adlı örgütle Apple’ın ortak çalışmasının bir parçası olarak çıkarılıyor.MacRumors haberini, Apple’ın yeni telefon seçeneğini 9 Nisan Pazartesi günü duyuracağını söyleyen Virgin Mobile’ın bir notuna dayandırıyor. Ön siparişe açılacağı söylenen yeni renk seçeneğinin iPhone X serisini kapsayıp kapsamayacağı bilinmiyor.

2006 yılında U2’nun tanınmış ismi Bono ve ONE Campaign aktivisti Bobby Shriver tarafından kurulan Product Red, Gana, Kenya, Lesoto, Ruanda, Güney Afrika, Swazland, Tanzanya ve Zambiya’dan oluşan sekiz Afrika ülkesinde HIV/AIDS virüsüyle mücadele çalışmalarını öne çıkarmak amacıyla adını, diğer özel firmalara lisans ettiriyor. Son yıllarda belirli sayıda özel RED versiyon iPod, iPad ve kılıf çıkaran Apple, bu inisiyatif kapsamında geçtiğimiz yıl ilk kez özel renk iPhone 7 çıkarmıştı. Bu durumun şimdi de iPhone 8 ile birlikte bir gelenek haline dönüştüğünü söyleyebiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apple’dan Kırmızı Renkli iPhone 8 Geliyor!" bu yazı 8 Nisan 2018 tarihinde saat 23:28 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)