Apple Watch’ta Arkadaş Ekleyin!

Blogolik Yazar tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Apple Watch’ta Arkadaş Ekleyin!

Apple’ın 2015 yılında piyasa sürdüğü Apple Watch oldukça ilgi çekmiştir. Nisan ayında Avrupa’da ve Temmuz’un sonunda da Türkiye’de satışa sunmuştur. Yapılan incelemelerde oldukça beğeni toplayan akıllı saat fiyatı yüzünden bazı kesimlerce eleştirilmiştir. Apple Watch’ın en çok beğenilen özelliği arkadaşlar özelliği olmuştur. Iphone ile senkronize edilebilen özellik sayesinde istenilen 12 kişi saate kaydedilebilmektedir. Iphone’dan da yapılabilecek arkadaş ekleme işlemi saatten de yapılabilmektedir. Saatte bu işlemi yapabilmek için saatin yanındaki düğmeden arkadaşlar kısmı açılmalıdır.

 

Daha sonra Digital Crown olarak adlandırılan çarkı + öğesine kadar getirilmeli ve + seçeneği açılmalıdır. Daha sonra eklenilmesi istenen kişiyi bularak sisteme eklenebilmektedir. Bu arkadaşlar özelliği sayesinde insanlar istedikleri kişilere kolaylıkla ulaşabilmektedir. Bu özellik oldukça beğeni toplamıştır. Uygulama içerisinde arkadaş eklerken birden fazla arkadaşlar ekranı bulunabilmektedir. Aynı şekilde birden fazla arkadaşlar ekranı açılabilmektedir. Bu arkadaşlar ekranının her birine 12 tane arkadaş eklenebilmektedir. Bu ekrandan rahatlıkla arkadaşlara mesaj atılabilmekte ve görüşülebilmektedir. Görüşülmek istenen arkadaşlar küçük resimler halinde arkadaşlar sekmesinde bulunmaktadır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Apple Watch’ta Arkadaş Ekleyin!" bu yazı 6 Eylül 2016 tarihinde saat 22:19 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 59 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)