Apple Watch’a Test Yaptılar!

denizli tarafından 24 Nisan 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ion-x adında yeni bir ekrana sahip olan Apple Watch’ın ekranına çizilme testi yapıldı. Çeşitli maddelerle ekrana yapılan testin sonuçları beklenilenden çokta farklı değil.

10 Nisan itibariyle ön satışa çıkarak, Samsung’un 1 yılda elde ettiği satış rakamlarını 1 günde yakalayıp rekor kıranApple Watch, bu Cuma günü resmi olarak satışa çıkıyor.

Hali hazırda bilinen özellikleri arasında bu zamana kadar çıkmış olan tüm akıllı saatlerden farklı ve gelişmiş olması beklenen Apple Watch’ın en merak edilen noktalarından bir tanesi ekranının nasıl olduğuydu.

Bu küçük Apple Watch ekranlarının dayanıklılığı, bir saati kullanılabilirlik bakımından en çok etikileyen etkenlerlerden bir tanesi.

Ion-X ekrana sahip olacak olan Apple Watch’ın ekran dayanıklılığı nasıl olacak, net olarak bilmiyoruz. Çünkü bu Ion-X ekranları ilk defa Apple Watch’larda göreceğiz. Çoğu kullanıcı, bu ekranların aslında Apple’ın telefonlarda kullanıyor olduğu Gorilla Glass’ın bir farklı modeli olduğunu söylüyorlar.

Şimdilik telefonların çıkması için Cuma gününü beklememiz gerekiyor fakat ekranların dayanıklılığını test etmek için telefonlara ihtiyacımız olduğu da söylenemez. Sadece ekranlar olsa yeterli. Aşağıdaki videoda bir YouTuber, bu ekranlara sahip ve bu ekranların üzerinde bazı çizilme testleri yapıyor. Apple Watch’ın ekranlarının dayanıklılığını merak edenler kesinlikle izlemeli.

5 sene önce yazılmıştır.
"Apple Watch’a Test Yaptılar!" bu yazı 24 Nisan 2015 tarihinde saat 16:45 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)