Apple, Virüsten Korunabilmek İçin Çin’deki Mağazalarını Geçici Olarak Kapatıyor

Blogolik Yazar tarafından 2 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Apple şirketi, son zamanlarda Çin’de epey yayılan corona virüsü nedeniyle yeni bir karar aldı. Çin’de bulunan mağazalarını kapatıyor.

ABD’li teknoloji devi Apple, koronavirüs salgını nedeniyle Çin’deki tüm mağazalarını kapatma kararı aldı. Şirket açıklamasına göre mağazaların en az 9 Şubat’a kadar kapalı kalacağı belirtiliyor.

Apple koronavirüs yüzünden Çin’deki mağazalarını kapatıyor!
ABD’li teknoloji devi Apple, Çin’de başlayan ve çok sayıda ülkeye yayılan koronavirüsü nedeni ile Çin’deki tüm mağazalarını kapatma kararı aldığını duyurdu. Şirketten bugün yapılan açıklamada, ana karadaki tüm resmi mağazaların 9 Şubat tarihine kadar kapatılacağı bildirildi.

Apple’dan yapılan yazılı açıklamada, “Sağlık uzmanlarının yaptığı uyarıların ardından Çin’deki tüm mağaza ve ofislerimizi 9 Şubat’a kadar kapatıyoruz” denildi. Ancak açıklamada karara ilişkin detaylı bilgi verilmedi. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apple, Virüsten Korunabilmek İçin Çin’deki Mağazalarını Geçici Olarak Kapatıyor" bu yazı 2 Şubat 2020 tarihinde saat 13:20 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)