Apple Store Randevusu Nasıl Alınır?

Blogolik Yazar tarafından 30 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Apple Store Randevusu Nasıl Alınır?

            IPhone, iPad ya da Mac bilgisayarınız bozulursa gideceğiniz en doğru adres “Apple Store’dir.’’ Kullandığınız marka Apple olduğu için teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda da size en doğru desteği verecek olan yer de doğal olarak Apple Store’dir. Burada kalite ve hizmet üst noktada verilmektedir.

Apple Store dışında bir yere telefonunuzu ya da iPad’inizi servis için verdiğinizde tamiri için günlerce ya da haftalarca beklemek zorunda kalıyorsunuz. Apple Store’de ise böyle bir süreç yok. Apple Store’ye gittiğinizde Mac harici ürünlerde genelde yenisi ile değişim yapılmaktadır. Eğer cihazınız tamir edilecekse de başka servisler gibi telefonunuzu almanız günler ya da haftalar sonrasını bulmaz. Apple Store’de genelde tamir süresi yaklaşık 30 dakika civarı sürmektedir.

Apple Store, Apple cihazı olanlar için bu kadar önemliyken insanlar buradan nasıl randevu alabilirler şimdi ona değinelim. İlk olarak kullanıcının https://getsupport.apple.com adlı siteye girmesi gerekmektedir. Bu siteye girmeniz direk kolayca randevu alacağınız anlamına gelmemektedir. Apple Store’den randevu almak için boş yer bulmanız epeyce güç. Randevu şansınızı şu işlemleri uygulayarak artırabilirsiniz:

  • Gece saat 00.00’da randevu almayı deneyiniz.
  • Randevu alma işlemini birden fazla bilgisayar kullanarak yapmaya çalışınız.
  • Randevusunu satan insanlarla irtibata geçiniz.

Tüm bu saydığımız işlemler sizin Apple Store’den randevu almanızı kolaylaştırabilir. Siteye girip eğer randevu için boş yer bulamadıysanız bir de anlattıklarımızı deneyiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Apple Store Randevusu Nasıl Alınır?" bu yazı 30 Haziran 2016 tarihinde saat 23:58 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 54 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)