Apple Powerbeats4 Çıkıyor!

Blogolik Yazar tarafından 1 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Apple akıllı kulaklık kategorisinde yeni ürünler sunmayı sürdürüyor. Şimdi de Powerbeats4 modelini piyasaya sürüyor.

Beats’i satın aldıktan sonra ses teknolojileri konusunda önemli adımlar atan Apple, son olarak AirPods Pro ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkmıştı. Sektördeki rakiplerine oranla hayli pahalı sayılabilecek bir etiketle raflardaki yerini alan AirPods Pro, herşeye rağmen satışlarıyla Apple’ı memnun etmeyi başardı.

Apple’ın yeni kablosuz kulak içi kulaklığı geçtiğimiz gün FCC’de ortaya çıktı. Tasarım olarak Powerbeats3 ile neredeyse aynı olan Powerbeats4’ün ne gibi teknik özellikler sunduğu ise henüz netleşmiş değil.

Hali hazırda Powerbeats Pro 249 dolar, Powerbeats3 ise 199 dolardan satılmakta. Ayrıca AirPods Pro da 249 dolarlık fiyat etiketine sahip.

Dolayısıyla Apple’ın tanıtacağı yeni kulaklığı da 249 ile 299 dolar arasında bir etikete sahip olabilir.

Öte yandan şunu da hatırlatmamız gerekiyor. Powerbeats serisi genel anlamda AirPods kadar yetenekli değil. Fakat yine de iPhone modelleri ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Özellikle spor için bir kulaklık arıyorsanız Powerbeats serisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Apple hali hazırda kulaklık kategorisinde en başarılı şirketlerden biri olarak çalışmalarını sürdürüyor ve yeni ürünüyle de önemli bir başarıya ulaşacak gibi gözüküyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apple Powerbeats4 Çıkıyor!" bu yazı 1 Mart 2020 tarihinde saat 10:05 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)