Apple Pazarda Daha Fazla Söz Sahibi Olmak İçin Yeni Bir Hamle Geliştirdi

Blogolik Yazar tarafından 8 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Ünlü teknoloji şirketlerinden Apple, Hindistan’da bir fabrika açıyor.

Apple’ın Hindistan pazarında iPhone 6S ve iPhone SE ürettiğini söyleyebiliriz ama yeni üretim tesisinde AirPods ve iPhone 8 üretimi de yapılacak. Böylece maliyetlerin %40 düşmesi hedefleniyor.

Apple Hindistan pazarında başarılı olabilir mi?
Bu başlığın cevabını vermek çok zor zira Hintli kullanıcılar iPhone SE gibi modeller almak yerine aynı paraya Galaxy M30 ya da Redmi 7 gibi telefonları tercih ediyorlar. Apple’ın ne yapmak istediğini anlıyoruz ama böyle bir pazarda rekabetçi olmak için eski telefonları ucuza mal etmek yerine sektörün istediği ürünleri ortaya koyabilmeli diye düşünüyoruz. Yoksa bunda 4 yıl önceki telefonları ucuza üretmeye çalışmanın kimseye bir faydası olmayacak! Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apple Pazarda Daha Fazla Söz Sahibi Olmak İçin Yeni Bir Hamle Geliştirdi" bu yazı 8 Mart 2019 tarihinde saat 23:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)