Apple Music Şarkılarını Alarm Sesi Yapın

Blogolik Yazar tarafından 10 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Apple Music Şarkılarını Alarm Sesi Yapın

Apple firmasının kullanıcılara sunduğu en popüler hizmetlerden biri olan Apple Music kullanıcıların ayda 9.99 TL ücret ödemesi koşuluyla tüm müzik arşivlerini, yeni çıkan albümleri ve dilediğiniz her şeyi önünüze seriyor. Peki, Apple Music aracılığı ile dinlediğiniz müzikleri alarm sesi yapmak istediğiniz de ne yapılması gerektiğini biliyor musunuz? Aşağıda adım adım Apple Music şarkılarını nasıl alarm sesi olarak kullanabileceğimizi anlattık.

 

Öncelikle telefonunuzda bulunan Music uygulamasını açın ve istediğiniz müziği Apple Music’te arayın. Müziği açtıktan sonra sağ alt tarafta bulunan “…” kısmına dokunun. Açılan pencerede “+” ifadesine dokunarak şarkıyı kaydedin. Ardından “Müziklerim” kısmına giderek indirdiğiniz şarkının üzerine dokunun. Mevcut olan bulut işaretine tıklayarak müziği telefona indirebilirsiniz. Ardından “Alarm” uygulamasına gelin. Alarm kurma seçeneklerinde yer alan ses bölümüne dokunun. Üst tarafta “Bir Parça Seçin” ifadesini göreceksiniz. Dokunduğunuz zaman telefonunuza alarm sesi olarak indirdiğiniz şarkıyı seçin. Bu işlemleri uygulayıp alarmı kaydettikten sonra sevdiğiniz şarkıyı alarm sesi olarak ayarlamış olacaksınız. Aynı adımları tekrarlayarak başka alarmlar atayabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Apple Music Şarkılarını Alarm Sesi Yapın" bu yazı 10 Eylül 2016 tarihinde saat 13:21 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 19 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)