Apple Music Nedir?

Blogolik Yazar tarafından 1 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

Apple Music Nedir?

Apple music programı 30 milyondan fazla parçayı itinayla seçilmiş olan liste ve müzik önerilerine erişim sağlayabilirsiniz. İlk 3 ay boyunca ücretsiz kullanım sağlayan program daha sonra ücretlendirilecektir.

Türkiye’de programın aylık paket ücreti 9.99 TL ödenmesi gerekmektedir. Aile paketi bulunan program en fazla 6 kişilik aile için kullanılmakta olup ücreti 14.99 olarak belirlenmiştir. Bu programın kullanımı iOS 8.4 güncellemesi ile gelmiş bulunmaktadır. Ama Apple Music nasıl kullanılır biraz inceleyelim.
Apple Music Nasıl Kullanılır?

iOS programının 8.4 güncellemesine sahip olduktan sonra ilk 3 ay ücretsiz daha sonra ücretlendirilerek kullanımınıza devam edebilmekte siniz. Üyeliğinizi yenilenme tarihinden 24 saat önce iptal etmezseniz yenilenir ve ücretlendirilmeye devam eder. Güncellemek istemediğiniz taktirde App Store’a girerek Apple Music uygulamasını indirip kullanımınıza başlayabilirsiniz. Bilgisayardan dinlemek için iTunes’in en güncel sürümünü kullanıyor olmanız gerekmektedir. Apple Music’te Connect adında müzisyenlere özel olarak tasarlanan sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfada müzisyenler hayranlarıyla iletişim kurabilir, Facebook ve Twitter üzerinden yorumlarda bulunabilmektedirler.

 

2 sene önce yazılmıştır.
"Apple Music Nedir?" bu yazı 1 Mart 2017 tarihinde saat 16:46 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 27 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)