Apple Music Nasıl Kullanılır?

Blogolik Yazar tarafından 4 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

Apple Music Nasıl Kullanılır? B1 radyosunda albüm ve şarkıların dışında özel listeler sunumu yapılacaktır. New York, Londra ve Los Angeles’taki ünlü DJ’lerin canlı performanslarına da B1 radyosundan erişim sağlanabilecek. Bunun yanı sıra konser kayıtları ve özel programlara erişim sağlayabilmekte siniz.

iTunes içeriğinde daha önceden sahip olduğunuz müzik listeniz Apple Music arşivinize eklenecektir. Ayrıca programda kullanıcının sevdiği şarkılar, sanatçılar ve albümler üzerine de tavsiyeler yapılacaktır. Ancak bunun için daha önce sahip olduğu bilgiler ile programa erişimini sağlaması yeterli olacaktır. Apple Music, iOS 9 ile Andorid işletim sistemi için oluşturacağı ilk uygulama olacak. İnternet bağlantısı olmadan da müzik dinleme işlemini yapmak için ayarlar bölümünden düzenleme yapılması gerekmektedir.

Programda müzik indirmesi yapılması için Wi-Fi’ye bağlı olduğunuzdan emin olunuz. Hücresel veri kullanımızda paket aşımınıza daha çabuk ulaşmanıza sebep olacaktır. Apple Music’te kullanıcılar müzik dinlemekle kalmayıp müzik haberleri, röportajlar ve müzik kültürü ile ilgili bir çok bilgiye de erişim sağlayabileceklerdir. Apple Music programı ile sağlayabileceğiniz daha fazla eğlence ve bilgi ile keyifli anlar.

2 sene önce yazılmıştır.
"Apple Music Nasıl Kullanılır?" bu yazı 4 Mart 2017 tarihinde saat 16:52 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)