Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Blogolik Yazar tarafından 10 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple’ın kullanıcılara sunduğu en popüler hizmetlerden bir tanesi de şüphesiz Apple Music uygulamasıdır. Bu hizmet sayesinde harika müzik ziyafetleri yaşatan Apple kullanıcılarına 3 aylık deneme süresi tanıyor. 3 aylık deneme sürümünü kullanmaya başlamadan önce bir plan seçmeniz istenecektir. Bireysel paket deneme süresi dolduktan sonra ayda 9.99 TL olurken, maksimum 6 kişinin faydalanabileceği Aile Paketi deneme süresi dolduktan sonra ayda 14.99 TL olarak ücretlendirilmiştir. Siz de 3 aylık deneme sürümünü kullandıktan sonra aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Itunes üzerinden giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profil kısmında “hesap bilgileri” seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede ayarlar sekmesinin yanında abonelikler kısmına gelip yönet seçeneğine tıklayın. Ardından karşısına Apple Music abonelik sayfası gelmiş olacak. Alt kısımda bulunan “Otomatik Yenileme” seçeneğini kapalı olarak işaretlediğiniz takdirde 3 aylık deneme süreniz bittikten sonra kredi kartınızdan seçtiğiniz ödeme planları dâhilin de bir kesinti olmayacaktır. Kullanmaya devam etmek istediğiniz zaman aynı şekilde tekrar Apple Music servisine kayıt olabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?" bu yazı 10 Eylül 2016 tarihinde saat 13:19 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 49 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)