Apple, iPhone Kullanıcılarını Güncelleme Yağmuruna Tuttu

Blogolik Yazar tarafından 26 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

App Store üzerinde saat gece 00.00’dan sonra çok sayıda yeni güncelleme yayınlanması dikkat çekti.

Apple, iOS 13.5 güncellemesini yayınladıktan sonra bazı uygulamalar sorun yaşamaya başlamıştı. Hiç bir sorunu olmayan Facebook, Twitter ve WhatsApp gibi uygulamalar “Artık seninle paylaşılmıyor” hatası almış ve başlatılamamıştı. Sorunu çözmek için kullanıcıların uygulamayı silip tekrardan yüklemesi gerekiyordu. Apple‘dan kaynaklı sorundan dolayı bugün App Store güncelleme yağmuruna tutuldu.

Son 1-2 hafta içerisinde güncelleme alan neredeyse tüm uygulamalar eski sürümlerine tekrardan güncellendi. Örneğin; 4 gün önce yayınlanan WhatsApp 2.20.52 sürümü bugün bir kez daha yayınlandı. Bir anda uygulama güncelleme yağmuruna tutulan App Store, Apple’ın son yıllardaki en büyük hatası olarak tarihe geçmiş oldu.

Şahsi iPhone’umda dün gece 00:00’dan sonra bir anda 25’den fazla uygulama güncellemesi geldi. Bu güncellemelerden pek çoğunun zaten önceden yüklenmiş olması ise bir hatanın meydana geldiğini gözler önüne seriyordu.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apple, iPhone Kullanıcılarını Güncelleme Yağmuruna Tuttu" bu yazı 26 Mayıs 2020 tarihinde saat 15:09 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)