Apple iOS 12 İçin Yeni Bir Beta Sürüm Daha Paylaştı

Blogolik Yazar tarafından 18 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ünlü teknoloji şirketlerinden Apple, iOS üzerinde çalışmaya devam ediyor. iOS 12 için Beta 4 sürüm paylaşıldı. Sürümü bir güncelleme eşliğinde edinebilirsiniz. Güncelleme boyutu yaklaşık 600 Megabayt.

iOS 12 Beta 4 yayınlandı. iPhone ve iPad için kullanımına sunulan iOS 12 Beta 4, yaklaşık 600 MB boyutunda bir güncelleme. Üçüncü beta sürümünde Harita gibi yeniliklere imza atılırken, bu sürümde hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapılıyor.

iOS 12 Beta 4 sürümünü cihazınıza yükleyebilmeniz için tahmin edebileceğiniz gibi cihazınızın UDID kaydının yapılmış olması, yani bir geliştirici hesabına sahip olmanız gerekiyor. Farklı bir seçenek istiyorsanız geliştirici profili kullanarak da yine bu sürümü yüklemeniz mümkün.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apple iOS 12 İçin Yeni Bir Beta Sürüm Daha Paylaştı" bu yazı 18 Temmuz 2018 tarihinde saat 23:19 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)