Apex Legends Çok Yakında Mobil İçin de Çıkacak

Blogolik Yazar tarafından 12 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

25 milyon oyuncuya ulaşan ve oyun dünyasının yeni popüler oyunu haline gelen Apex Legens’in mobil platforma da geleceği ortaya çıktı.

2 milyon eş zamanlı oyuncu tarafından konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Apex Legends, açık dünyası ve hareketli yapısı ile şuanda dünyanın dört bir yanında ücretsiz olarak oynanmaya devam ediyor. Sadece 3 günde 10 milyon oyuncuya ulaşan yapım yakında ek oyun modları da alacak. PUBG ve Fortnite’a rakip olarak şu sıralar adından sık sık söz ettiren yapım, kendine has silah modelleri ile de ön plana çıkacak.

Tweaktown’ın yapmış olduğu habere göre Electronic Arts’ın CEO’su Andrew Wilson yaptığı açıklama da oyunun 2019 içerisinde Android ve İOS platformuna geleceğini belirtmiş. Espor konusunda da önemli adımlar atacaklarını belirten Andrew Wilson, oyunun mobil platformlarda çapraz olarak da oynanabileceğinin altını çiziyor. Oyun yayınlanalı henüz bir hafta oldu ancak 25 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı. Geleceği epey parlak gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apex Legends Çok Yakında Mobil İçin de Çıkacak" bu yazı 12 Şubat 2019 tarihinde saat 13:49 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)