Apex Launcher Pro Yeni Kampanya Kapsamında Ücretsiz Oldu!

Blogolik Yazar tarafından 14 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Apex Launcher Pro özelliği normalde ücretli olarak ulaşılabilen bir özellikken, gerçekleştirilen yeni bir kampanya sayesinde ücretsiz oldu.

Android platformunda üreticinin sunmuş olduğu ana ekran başlatıcısını beğenmediğinizde ya da yeni birini kullanmak istediğinizde Google Play Store’da sayısız Launcher uygulaması bulabilirsiniz. Bakıldığı zaman bunlar arasında stok Android deneyimi sunan ve sayısız özelleştirmeye sahip olan Nova ve Apex Launcher uygulamaları en dikkat çekenleri. Her iki uygulamanın Pro sürümleri de ücretli, fakat şimdi Apex başlatıcısı için inanılmaz bir promosyon başlamış durumda.

Apex başlatıcısı neredeyse her noktada kullanıcılara özelleştirmeler sunuyor. Tabii tümüne erişebilmeniz için uygulamanın Pro sürümünü indirmeniz gerekiyor. 22 TL olarak fiyatlandırılan Pro seçeneği şimdi ücretsiz. Uygulamayı indirebilmeniz için Google Play Store’a girip ApexLauncher’ı indirmeniz yeterli. Daha sonra Apex Ayarları’na tıklayıp buradaki karşınızda çıkan Pro Free rozetine dokunup tüm Pro ayarlara erişimi açmak. Bu erişimi açtıktan sonra 22 TL’ye sayılan Pro sürümü indirmenize gerek kalmıyor. Özelliği aktif ederek Pro niteliklerini ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Apex Launcher Pro Yeni Kampanya Kapsamında Ücretsiz Oldu!" bu yazı 14 Eylül 2018 tarihinde saat 12:15 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)