AOF 3 Ders Sınav Sonuçları Açıklandı Mı?

Blogolik Yazar tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

AOF 3 Ders Sınav Sonuçları Açıklandı Mı?
1 ders ya da 3 derse kadar olan derslerini verebilmek için geçtiğimiz hafta sonu girilen AOF 3 ders sınavında öğrenciler mezun olabilmek için elinden geleni yaptı. Soruların geneli itibariyle geçmiş dönem sorularından çıkmış olması nedeniyle birçok öğrenci bu sınavı geçti diye düşünüyorum. Tabi sorulara bakmayan kişiler seneye de sınava gelmek zorunda kalacaklar.

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Sınav sonuçlarının açıklanmasına az bir süre kaldı. Sınava giren kişilerin az olması nedeniyle sonuçların fazla uzatılmadan açıklanmasını bekliyoruz. Özellikle diploma almak ve askerlik görevini yerini getirmeyi düşünen kişiler sonuçları merakla bekliyor. Sınav soruları geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı isterseniz sizlerde hiç vakit kaybetmeden yaptığınız cevapları hatırlıyorsanız kaç aldığınız bakabilirsiniz.

AOF 3 Ders Sınav Soru ve Cevaplarını bu link üzerinden takip edebilirsiniz. AOF 3 Ders Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"AOF 3 Ders Sınav Sonuçları Açıklandı Mı?" bu yazı 26 Temmuz 2017 tarihinde saat 09:19 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 67 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)